Наш колектив

Сливний Анатолій Вікторович

Директор, викладач професійно-теоретичної підготовки, спеціаліст І категорії

 

 

 

 

Шатіло Сергій Володимирович

Заступник директора з навчально виробничої роботи, викладач професійно-теоретичної підготовки, спеціаліст І категорії

 

 

 

Кириленко Валентина Василівна

Соціальний педагог, викладач фізики і астрономії, спеціаліст І категорії

 

 

 

 

Просянок Дмитро Дмитрович

Старший майстер

 

 

 

 

Гребенюк Ольга Олександрівна

Практичний психолог

 

 

 

 

Шита Ірина Леонідівна

Викладач фізичної культури, спеціаліст ІІ категорії

 

 

 

 

Галицька Наталя Олександрівна

Майстер виробничого навчання з професії « Оператор комп`ютерного набору, офісний службовець (бухгалтерія)»

 

 

Замаруй Ольга Олександрівна

Викладач англійської, української мови та літератури, спеціаліст І категорії

 

 

 

Пасічник Микола Іванович

Майстер виробничого навчання з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування»

 

 

 

Левша Станіслав Володимирович

Майстер виробничого навчання з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування»

 

 

 

Тихонов Сергій Володимирович

Майстер виробничого навчання з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва»

 

 

 

Поздняков Ігор Олексійович

Майстер виробничого навчання з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування»

 

 

 

Мазур Олександр Вікторович

Майстер виробничого навчання по водінню автомобіля.

 

 

 

 

Манник Микола Федорович

Майстер виробничого навчання по водінню автомобіля.

 

 

 

 

Біляк Михайло Сергійович

Викладач професійно-теоретичної підготовки (правила дорожнього руху, основи управління автомобілем і безпека дорожнього руху, будова й експлуатація вантажного автомобіля), спеціаліст ІІ категорії

 

 

Манник Сергій Миколайович

Майстер виробничого навчання з професії « Оператор комп`ютерного набору, офісний службовець (бухгалтерія)»

 

 

 

Бобрулько Сергій Анатолійович

Майстер виробничого навчання по водінню автомобіля.

 

 

 

 

Комар Володимир Валерійович

Викладач професійно-теоретичної підготовки (агротехнологія, сільськогосподарські машини, будова й експлуатація вантажного автомобіля), спеціаліст

 

 

 

Осадча Людмила Борисовна

Викладач інформатики, спеціаліст І категорії

 

 

 

Суптеля Оксана Олександрівна

Викладач історії, правознавства, Людина і світ, спеціаліст І категорії

 

 

 

Корпачова Олена Іванівна

Викладач математики, спеціаліст І категорії